E Publikuar Nga ne 2012-08-07

22 Prill 2012 E Diell në Top channel Albania
Shënim: Nëse autori ndihet i cënuar në të drejtat e tij , mjafton një koment dhe kjo video do të jetë offline ( Berti nga Vlora)

Kategori:

Dasma, Muzik

Lini nje koment

Adresa juaj e emailit nuk do te publikohet. Required fields are marked *

*