E Publikuar Nga ne 2012-07-24

Lini nje koment

Adresa juaj e emailit nuk do te publikohet. Required fields are marked *

*

1 koment

  • durimdurim 1 1 year ago

    Ne vitin 97 Shqiperia kishte nevoj per XHAXHIN ENVER . . . sa ishte ai gjall edhe serbi kishte frik te hynte ne Kosov, por kur pau serbi se qfar jan shqiptaret sulmoi kosoven menihere pas 97 dhe plani ishte te futet ne veri te shqipris sepse vlorasit dhezen luften . . . ne tere shqiprin turp per ata shqiptar te prisht e turp per keta politikan qe sod e ksaj dite e zhvillojn perandorit e veta kriminale